mallayslovakia.sk

O spoločnosti Mallay s.r.o.

Naša spoločnosť Mallay s.r.o. vznikla v roku 2015 po dlhoročných skúsenostiach v obore chladenia, klimatizácii a vykurovania. Spokojnosť zákazníkov a pozitívne hodnotenie nás presvedčili o tom že našim zákazníkom dokážeme ponúknuť skutočnú kvalitu a spoľahlivosť. Aj tento fakt viedol k tomu že sme sa v roku 2017 stali Home Comfort Partnerom pre spoločnosť DAIKIN, ktorá dlhoročne patrí v obore chladenia a vykurovania na samotnú špicu. Vďaka mnohým odborným školeniam sa každým rokom naše služby skvalitňujú.

Naše odborné poradenstvo patrí k najdôležitejšej časti podnikania a je to to najcennejšie čo Vám dokážeme prostredníctvom našich služieb poskytnúť. Vychádzame z osobných dlhoročných skúseností a skúseností tých najlepších v obore. Klimatizácie značky Daikin a Mitsubishi máte možnosť vidieť priamo v našom showroome, kde vás veľmi radi oboznámime so všetkými výhodami. Chceme vám ponúknuť skutočnú HODNOTU, ktorú nikde inde nenájde, a rokmi overené stratégie a postupy. Radi vám pomôžeme vybrať ten správny produkt podľa vašich požiadaviek.

Dlhoročné skúsenosti s chladením, vykurovaním alebo odvetraním či už rodinných domov, bytov, firiem alebo iných budov sme efektívne zužitkovali a pretavili ich do nadštandardného individuálneho prístupu, odbornej pomoci a maximálnej spoľahlivosti. Preto sa neváhajte na nás obrátiť s akoukoľvek otázkou týkajúcej sa chladenia, vykurovania či vetrania.

Dúfame, že budete s našími službami maximálne spokojní.

Potrebujete riešenie klimatizácie, vykurovania alebo vzduchotechniky?

Ozvite sa nám cez náš kontaktný formulár:

Kontaktný formulár