Klimatizácie pre domácnosti

Klimatizácie pre domácnosti

Letá sú čoraz viac teplejšie a v horúcich dňoch to cítime aj vo svojich domácnostiach. Klimatizácie pre domácnosti sa stali bežnou súčasťou vybavenia nových domov i bytov. V našej ponuke nájdete široký sortiment energeticky účinných klimatizačných jednotiek pre vaše domácnosti. Klimatizáciu využijete vo svojej domácnosti nielen cez horúce leto, ale aj počas celého roka. V zime na vykurovanie, na skorú jar a neskorú jeseň na udržanie príjemnej teploty v interiéri počas chladnejších nocí či upršaných dní. Radi vám poradíme pri výbere klimatizácie pre vašu domácnosť.

Klimatizácie pre firmy

Klimatizácie pre firmy

Kedysi bola klimatizácia na pracovisku benefitom, dnes by mala byť samozrejmosťou. V kanceláriách, v obchodoch, skladoch, ale aj na iných pracoviskách by ste ako zamestnávateľ mali svojim zamestnancom zabezpečiť komfort pri práci. Klimatizácia pritom počas letných mesiacov nie je len komfortom, ale aj potrebnou technológiou pre zabezpečenie ľudských podmienok na pracovisku. Spokojní zamestnanci pracujú efektívnejšie, ku spokojnosti viete prispieť aj výberom klimatizácie pre vašu firmu. Vyberte si zo širokej ponuky energeticky účinných klimatizácií.

Výhody našich klimatizácií

Najvyššie triedy energetickej účinnosti

Najvyššie triedy energetickej účinnosti

Nami navrhované riešenia chladenia sú na trhu označené najvyššími triedami energetickej účinnosti. S dôrazom na obnoviteľnú energiu a úspory vďaka invertor technológií môžete využívať výhody celkového riešenia, ktoré poskytuje vynikajúci komfort bez ohrozenia vášho účtu za energiu. Naša oddanosť vývoju klimatizačných riešení šetriacich životné prostredie zaručuje, že klimatizačné jednotky ktoré odporúčame zákazníkom sú roky ďaleko pred legislatívnymi normami.

Invertorová technológia

Invertorová technológia

Technológia invertor predstavuje úsporu energie a zabraňuje plytvaniu energiou v klimatizačných jednotkách účinným regulovaním otáčok motora. Namiesto vydávania ďalšej energie spúšťaním a zastavovaním invertor radšej upravuje otáčky motora, aby bola jeho prevádzka plynulá a účinnejšia. Invertorová technológia sa podobá behu. Pri šprinte a zastavení sa vydá viac energie ako pri behu s udržiavaním stáleho tempa. Invertorová technológia dokáže znížiť vašu spotrebu až o 30 %.

Široká škála možností

Široká škála možností

V našej ponuke nájdete nástenné, parapetné, mobilné či kanálové klimatizácie. Nástenné klimatizácie sú najpoužívanejším moderným a hlavne efektívnym spôsobom, ako vytvoriť v domácnostiach príjemnú klímu počas celého roka. Klimatizácia efektívne vychladí vašu domácnosť počas letných horúčav a veľmi komfortne si ňou viete zakúriť počas prechodných období. Nástenné klimatizácie sú najideálnejším riešením do každej miestnosti v byte alebo dome. Zákazníkom ponúkame tie najkvalitnejšie klimatizácie s najvyššími triedami energetickej účinnosti, ktoré sú dlhoročne overené spokojnými zákazníkmi.

Krásny moderný dizajn

Krásny moderný dizajn

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet.

Naše realizácie klimatizácií

Potrebujete riešenie klimatizácie, vykurovania alebo vzduchotechniky?

Ozvite sa nám cez náš kontaktný formulár:

Kontaktný formulár