Zdravá alternatíva klimatizácie

Zdravá alternatíva klimatizácie

Vadí vám fúkanie klimatizácie, ktoré mnohým spôsobuje zdravotné ťažkosti? Do domácnosti či firmy si môžete zvoliť zdravú variantu klimatizácie v podobe nástennej klimatizácie. Chladiace stropy predstavujú modernú, komfortnú, energeticky úspornú, no zároveň účinnú formu chladenia v lete i vykurovania v zimných mesiacoch. Namiesto fúkania chladný či teplý vzduch sála zo stropu a ponúka rovnomerné chladenie a vykurovanie vášho interiéru. Technológia inventor šetrí energiu, zabraňuje plytvaniu a poteší vás aj tichý chod, ktorý oceníte najmä v spálni, ale aj pri práci.

Kombinácia s tepelným čerpadlom

Kombinácia s tepelným čerpadlom

Chladiace stropy v kombinácii s tepelným čerpadlom dokážu vytvoriť ideálne teplotné podmienky vo vašej domácnosti i na pracovisku. Rúrkový systém, aký poznáme pri podlahovom kúrení, sa využíva aj pri chladiacich stropoch, nástenných klimatizáciách. Rúrkový systém sa následne zakryje sadrokartónom. Takýto typ chladenia je moderným riešením pre interiér, zároveň nezaberá skoro žiadne miesto, nezavadzia a je ľahký na údržbu. Tepelné čerpadlo dokáže vodu zohriať i vychladiť, vy tak viete energeticky úsporne udržovať v interiéri teplotu, akú potrebujete.

Výhody stropného chladenia

Tichý chod

Tichý chod

Nami navrhované riešenia chladenia sú na trhu označené najvyššími triedami energetickej účinnosti. S dôrazom na obnoviteľnú energiu a úspory vďaka invertor technológií môžete využívať výhody celkového riešenia, ktoré poskytuje vynikajúci komfort bez ohrozenia vášho účtu za energiu. Naša oddanosť vývoju klimatizačných riešení šetriacich životné prostredie zaručuje, že klimatizačné jednotky ktoré odporúčame zákazníkom sú roky ďaleko pred legislatívnymi normami.

Rovnomerné chladenie

Rovnomerné chladenie

Technológia invertor predstavuje úsporu energie a zabraňuje plytvaniu energiou v klimatizačných jednotkách účinným regulovaním otáčok motora. Namiesto vydávania ďalšej energie spúšťaním a zastavovaním invertor radšej upravuje otáčky motora, aby bola jeho prevádzka plynulá a účinnejšia. Invertorová technológia sa podobá behu. Pri šprinte a zastavení sa vydá viac energie ako pri behu s udržiavaním stáleho tempa. Invertorová technológia dokáže znížiť vašu spotrebu až o 30 %.

Zdravé chladeni

Zdravé chladenie

V našej ponuke nájdete nástenné, parapetné, mobilné či kanálové klimatizácie. Nástenné klimatizácie sú najpoužívanejším moderným a hlavne efektívnym spôsobom, ako vytvoriť v domácnostiach príjemnú klímu počas celého roka. Klimatizácia efektívne vychladí vašu domácnosť počas letných horúčav a veľmi komfortne si ňou viete zakúriť počas prechodných období. Nástenné klimatizácie sú najideálnejším riešením do každej miestnosti v byte alebo dome. Zákazníkom ponúkame tie najkvalitnejšie klimatizácie s najvyššími triedami energetickej účinnosti, ktoré sú dlhoročne overené spokojnými zákazníkmi.

Sálanie, nie fúkanie

Sálanie, nie fúkanie

Teplý i chladný vzduch v interiéri pri stropnom chladení nefúka ako pri klimatizácii, ale rovnomerne sála v celej miestnosti. Výhodou je, že nedochádza k víreniu prachu, čo ocenia najmä alergici a vďaka obmedzenej vlhkosti je chladenie týmto systémom antibakteriálne. Vy si tak vychladíte miestnosť bez nepríjemného prievanu, nadmerného hluku a nehrozí vám ofúknutie a zdravotné ťažkosti ako pri bežných klimatizáciách. Zdravý chladiaci systém pre všetky domácnosti i pracoviská.

Naše realizácie stropného chladenia

Potrebujete riešenie klimatizácie, vykurovania alebo vzduchotechniky?

Ozvite sa nám cez náš kontaktný formulár:

Kontaktný formulár